Türkay Yapı sektöründe lider şirketlerden biridir. Trabzon, Türkiye’de 4 yıllık tecrübe bir çok uygarlık yeni hayata hayat verdi.

Türkay grubunu üye yapan El Çelik ve Türksel TÜRKAY, büyük ölçekli konut projeleri alanında çalışmalarını sürdüren Türkay Yapı adı altında toplanmaya başladı. Türkay Yapı, kaliteli konut, büyük ölçekli iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve sağlıklı yaşam merkezleri gibi projeler geliştirmeye odaklanmıştır.

Türkay Yapı, hem bugün hem de doğal olarak gelecek nesillerde inşaat sektöründe güvenilirlik ve hizmet kalitesinin öncüsü olan çevre dostu yaşam alanları yaratma vizyonuyla, ilk aşamada Premium Park Trabzon’da 2. etabı imzaladı.
Profesyonel yönetim yapısı, yüksek kalite standartları ve hiçbir zaman müşteri memnuniyeti ilkesini kabul etmemiş ve kısa sürede hayata geçirilen birçok başarılı projede, Türkay Yapı, inşaat sektöründeki büyük ölçekli projelere imza atmaya hazırlanmıştır.

Türkay Yapı olarak işimizi insanların mutluluğuna odaklanmak için yapılandırdık ve bu mutluluğun gelecek nesillere aktarılması için çalışıyoruz…

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın

Kampanyalar ve daire planları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, saray
konforunda tasarlanan bu ayrıcalıklı yaşam alanında şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.